יואב אפטוביצר

פסיכותרפיסט בוגר התכנית הבינ"ל למטפלים בביוסינתזה. מטפל ביחידים ובזוגות ומנחה קבוצות. בין היתר לימד והרצה במקומות הבאים: המרכז הישראלי לרפואת גוף-נפש ברמה"ש, המכון למחקר יישומי להעצמת הרוח בחינוך, אוניברסיטת תל-אביב, איפ"א , מכללת כישורים לאימון וייעוץ ארגוני, קבוצות לימודי ימימה ועוד. יואב מנחה ומלמד בגישה אינטגרטיבית המחברת בין עולמות שונים, בין היהדות לחכמת המזרח ומיינדפולנס, בין מדעי המוח והפסיכותרפיה לרוחניות ובין גוף לנפש בדגש על מתן כלים יישומים. סופר ומוזיקאי חובב. 

לאתר של יואב

לילה קמחי

מורה לויפאסנה, למיינדפולנס ולהגות הבודהיסטית כאומנות החיים בארץ ובחו״ל. .בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בלימודי הודו, למדה ותרגלה בארץ ובעולם במשך שנים רבות, שכללו תקופות התבודדות ממושכות, במנזרים ובמרכזי מדיטציה. מנחה ריטריטים, סדנאות מדיטציה וקבוצות קבועות ומלווה א/נשים רבים במסעם אל החופש.  אמנית רב תחומית ומייסדת שותפה של ׳עלי אדמות׳, מרכז רוחני אקולוגי במושב לוזית, עמק האלה. לילה שמה דגש על גישה רחבה, פתוחה וחומלת המעודדת סקרנות ויצירתיות בחקירת העומק של חיינו ומדגישה את זכותנו המולדת לאושר ולחופש. 

לאתר של לילה

יוחאי פרימק

מדריך טיולים רב ניסיון. יוחאי מדריך טיולים לארצות אסיה המרכזית, לרבות אוזבקיסטן וקירגיזסטן, לארצות הקווקז, לרוסיה וכן לאיי הפיליפינים בדגש על אוכל וסביבת האדם. בעל תואר ראשון ושני בהיסטוריה של המזרח התיכון ותרבות האסלאם ובתואר השני התמחה בהיסטוריה של יהודי אסיה המרכזית. דובר תורכית, פרסית, אוזבקית וערבית וחוקר את ההיסטוריה הקולינרית של אסיה המרכזית. בישול הוא אחד התחביבים העיקריים של יוחאי, ביחד עם גינון, אומנות, שפות ומוזיקה כמו גם שירת פיוטים.

מסעות רוחניים ברחבי העולם

"המסע הרוחני, 

הוא מסע אינסופי,

ממי שנדמה שאנחנו,

אל מי שאנחנו באמת"

רמאנה מהרשי